| Andrei10101 a întrebat:

as putea rezerva o camera la hotel pentru o noapte. daca am sub 18 ani?(cu transportu am mai postat o intrebare dar s-a rezolvat)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu poți face rezervare dacă nu ești major!
Pa, pa.

| drogh a răspuns:

Nu ai cum fiindcă eşti minor. Caută o gazdă care să te primească pentru o noapte.

| Ama00 a răspuns (pentru drogh):

Cred ca glumesti straight face ce gazda ar primi pentru o noapte? laughing Hai sa fim seriosi.

| Etiene a răspuns (pentru drogh):

Crezi ca o gazda serioasa ar oferi celor doi o noapte(ca singur nu cred ca se duce) de amor?

| drogh a răspuns (pentru Ama00):

Ar primi. Pe mine m-a primit când trebuia să stau o zi într-un oraş iar acolo mi-am petrecut noaptea. La o gazdă.

| Ama00 a răspuns (pentru drogh):

Prea tare atunci. Chiar n-am mai auzit sa primeasca pentru o noapte. Eu daca as fi gazda n-as primi un necunoscut pentru asa putin timp...de asta zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să ai 18 ani împliniţi să poţi face rezervare.
Te pup!

| Pinocchio a răspuns:

Nu poti pana nu implinesti 18 ani.

| Andrei10101 explică:

Ba da singur laughing ea e de acolo din oras.