| obsercvayr a întrebat:

azi dimineata nu am vazut stirile protv. Stiti unde le-as putea vedea stirile protv de azi dimineata? www.protv.ro dar unde caut?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca le poti vedea undeva in reluare dar de obicei ce stiri baga dimineata vor si si seara la 7...se repeta multe stiri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au site dedicat pentru stiri
http://stirileprotv.ro/
sigur gasesti pe acolo ce te intereseaza

| obsercvayr explică:

Pentru ca a fost un caz despre un consumator de proteine, si ma intereseaza.

| Cosmin86 a răspuns (pentru obsercvayr):

Pai ORICINE este un consumator de proteine. proteinele se gasesc in mancare.

TOATA LUMEA MANANCA => toata lumea e consumatoare de proteine.

| eustefan a răspuns:

De ce esti asa de interesat de stirile protv?