| anonim_4396 a întrebat:

Daca am un cont de youtube si am primit 2 reclamatii si cu a 3 a reclamatie mi se inchide contul ( pentru ca am pus 2 melodii B. U. G Mafia [ trandafirii mor, talpile arse] si mi le-au suspendat) Nu stiu de ce mai are rost sa fac alte videoclipuri pe acel cont? Sau mai simplu imi fac alt cont si pun clipurile pe acesta? Si mai am o intrebare am o problema cu Movie Live Maker fac clipul pun pozele, videourile, muzica totul e inregula dar atunci cand dau pe youtube mi se blocheaza si imi apare ca am o eroare ( 0x8ac70013 ) in clip. Cum pot rezolva aceasta problema?

Si ce programe apropiate de Movie Maker mai stiti ( in caz ca nu se rezolva problema cu eroarea)?

Răspuns Câştigător
| Lex169 a răspuns:

Este o problema de la tine. eroarea deoarece poate este alt fel de fisier decat wmv.