| Yellowflash1308 a întrebat:

Bună ziua, Dacă nu am luat evaluare națională dar am reușit să intru la un liceu, pot să dau bacalaureatul?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bacalaureatul se poate sustine NUMAI dupa ce vei termine 12 ani de liceu!

Tu nu ai intrat nici macar intr-a dar vrei sa dai bacu-ul? laughing

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti sa-l dai, insa daca ai ajuns la un liceu nu prea bun va trebui sa depui extra efort ca sa iei bacul, deoarece in 4 ani creierul tau cam se va lasa pe tanjala acolo.

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca termini liceul, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Nu au legătură notele de la evaluare cu cele de la BAC.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Normal ca da. Mai intai trebuie sa ajungi pana acolo