| Park1Suin a întrebat:

Buna ziua!
Din ultimul timp ma doare rau spatele, mai ales cand ma trezesc dimineata.Ce exercitii mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E din cauza saltelei invechite. Pune mana si cumpara alta viscolastica, schimba baza la pat cu una dreapta pe lemn fara scanduri care se ridica in sus si sub ea poti baga chestii.

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa te sfatuiasca.Intreaba daca exista posibilitatea sa-ti dea trimitere sa faci gimnastica medicala.Ar putea fi asociata si cu diverse proceduri de fizioterapie.Sanatate!