| Dutu_Alexandra_1998 a întrebat:

Este vorba despre o tableta, Samsung galaxy tab 10.1. Stateam astazi linistita pe ea si brusc s-a inchis. In fine, am repornit-o, dar aplicatiile (chiar si cele cu care vine automat, cum ar fi Magazine Play) nu mai existau. Am adus tableta la setarile din fabrica, iar acum totul este ok. Intrebarea mea este, de la ce a fost acel restart brusc? Posibil vreun virus? Daca da, atunci cand am adus la setarile din fabrica, am scapat de respectivul virus? Eu am scanat cu AVG, si e curat...

1 răspuns:
| ravanoos a răspuns:

Si eu am patit cu tableta mea (e odys neo nu galaxy tab da problema e tot aceeasi). Parerea mea e ca a fost virus (nu sunt sigur, nu sunt expert). Si daca a fost virus deageaba ai scanat cu AVG dupa incident, pentru ca tableta s-a rebootat deci nu are cum sa mai fie virusata. Si daca s-au sters aplicatiile nu e capat de tara, si eu m-am enervat cand am avut problema insa nu dureaza o viata sa le instalezi din nou big grin