| razzyuk a întrebat:

iarna aceasta am aruncat articole pirotehnice si am fost prins de politie.acestia mi le-au confiscat si mi-au dat o amenda pentru disturbarea linistii publice, pe care am paltit-o imediat.astazi au venit la mine la usa si mi-au dat un citat in care este scris numarul unui dosar penal si ca sunt chemat la politie pentru detinere ilegala de articole pirotehnice...ce ar putea sa-mi faca?

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

Pai ar trebui sa iti iei un avocat ca s-ar putea sa te bage la "mititica". mult noroc!