| BlackMetallica1 a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala mea. Acesta nici macar nu ma cunoaste, dar imi da mici semne ca este interesat de mine(priviri, zambete). Nu stiu cum sa ma bag in seama cu el sau cum sa ii cer id-ul fara sa par increzuta avand in vedere ca este mereu inconjurat de colegii lui, eu fiind o persoana foarte timida mi-e rusine sa merg la el.VA ROG AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| alin a răspuns:

Incearca sati infragi aceasta timiditate...incearca sa te imprietenesti cu el sau cere id de la cuiva de la el din clasa si vb pe mess ca asa e la moda acum.