| anonim_4396 a întrebat:

Intodeauna mi-am dorit un iphone4 nou dar nu mi-am permis asa ca mi-am luat un LG GS290 Coockie Fresh si as dori sa imi pun o teme de iphone. Imi puteti da un link de descarcare si sa imi spuneti cum se instaleaza? dau funta la raspunsul care era link cu tema buna si functioneaza.Am devoie de toti pasii de instalare.

2 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

Acest telefon nu accepta teme.

| bobodanlili a răspuns:

Nu prea poti sa gasesti sigure deoarece de obicei daca le piratezi le iei cu virusi, asa mi-am stricat eu telefonul pentru ca luam tot felul de aplicatii dar daca vrei cauta pe www.mobile9.com