| dragos785 a întrebat:

Ziua iubitei mele este intr-o saptamana si nu sunt sigur ce cadou sa ii cumpar. Ma gandeam la un parfum. Suntem impreuna de 3 luni iar ea acum face 17 ani.

Am aproximativ 500-600 de lei.

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Fii mai cumpatat cu banii tinand cont ca esti minor! Nu cheltui mai mult decat jumatate din acea suma, e bine sa ai ceva pus deoparte. Cumpara-i daca vrei un parfum, vezi ca la femei oferta e mai vasta si gasesti unul chiar foarte frumos pana in 250, dar gasesti si la 200. Cred ca la 300 te-ai incadra cu parfum, un buchet de flori trandafiri rosii NORMAL, o ciocolata normala gen Milka si un ursulet de plus. Si o poti duce si la film si la o inghetata...winking

Si mai usor cu cadourile scumpe dar e totusi ziua ei de nastere. ^^

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca-i dai cadouri asa scumpe de ziua ei, voi avand doar 3 luni de relatie, ce te faci cand o sa ai 4-5-6 ani impreuna cu ea? Fii mai cumpatat, cumpara niste flori si un cadou mai mic, mai ieftin. Poate chiar si un parfum, dar in niciun caz unul de 600 de lei.

| R0R0 a răspuns:

Poti opta pentru un parfum mai ieftin.

| ShaOfHatred a răspuns:

Tu chiar vrei sa-i faci la o fata de 17 ani, cu care esti impreuna de 3 luni, un cadou de 500-600 de lei? Esti nebun?
Scoate-o in oras, la un restaurant, da-i un buchet de flori, si eventual un parfum, MAXIM!
Fericirea sta in lucruri mici nu in cadouri spectaculoase.

| Uta_Iulia-Cristina_1977 a răspuns:

Vine vara, ia-i un tricou cu model din cristale Swarovski de aici: http://tricouri-cristale.ro/tricouri-swarovski/. Au toate masurile si multe culori frumoase: http://tricouri-cristale.ro/culori-masuri-articole/. Nu-ti face probleme ca nu nimeresti masura, tricoul are elastan, deci se intinde frumos, sigur are masura S sau M. Te asigur ca o sa o impresionezi.