| alinutzulll a întrebat:

Mama mea fierbe ceva si miroase ingrozitor.Ce as putea face sa scap de miros? As dori sa o sabotez.

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Avand in vedere ca ai spus ca vrei s-o sabotezi pe maica-ta, dupa ce am vazut raspunsul lui Radu simt ca trebuie precizat sa nu pui chestii inflamabile(cum e diluantul) la fiert...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deschide geamul ca tot e cald

| neutrino a răspuns:

Inchide, fara sa te vada, gazele!

| Doub a răspuns:

Să vezi ce o să te saboteze ea când o să te lase fără mâncare.
Opreşte-i aragazul, aruncă ce fierbe acolo şi pune apă. *Baanng, şi murdăria dispare.*

| LePotato a răspuns:

Sa-ti inchizi usa la camera?

| Radu284 a răspuns:

Toarna niste diluant de vopsea in ce fierbea ea, asa o sa o sabotezi cel mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine-ai venit caltaboş.