| Mariaintreaba a întrebat:

Ziua mea de nastere este peste 3 luni, iar mama mea m-a intrebat ce cadou mi-as dori. Chiar daca mai e mult pana atunci... sunt nehotarata si vreau ceva special >.< Dar NU stiu ce! >.< Thoamnee! Sunt atat de nehotarata.Si as vrea sa-mi spuneti ce v-ar placea voua de ziua voastra de nastere! cat de nebunesc ar fi! Vreau sa stiu ideea voastra! Cea mai trasnita idee primeste fundita :* blushing :X happy (*___*)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

In primul rand depinde de ceea ce iti doresti tu. Ca fiecare are nevoile lui. happy Si este foarte probabil ca ideile sa nu coincida cu ce ti-ar place tie sau ce ai avea nevoie. Eu mi-as dori un laptop spre ex. happy

| Leutzbv a răspuns:

Eu mi-as dori un set de cinele Zildjian care sa contina crash, splash, ride, china si mi-ar mai placea si un Cajon. dar chiar daca ziua mea este mai devreme decat a ta, eu nu o sa le primesc pe acestea din cauza ca am primit deja un Galaxy S Plus happy

| DrakRainbow01 a răspuns:

Un caine alb cu par buclat bichon pe cre tu sa il vopsesti in mov sau in culoarea ta preferata, un papagal vorbitor care sa iti cante "la multi ani" sau un tocilar care a iti faca temele de la mate.laughing)))))))))))))))))))))