| CosticaShtrengarul a întrebat:

Buna ziua si toate alea. Am o intrebare doar pentru cei din Brasov: stau vis-a-vis de magnolia shopping center si vreau sa ma duc la patinoar Olimpia ala din centru. Ce autobuz iau? A, si un prieten sta langa Profi de la Cofetaria saray, aproape de strada freziei, el ce ia? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Prietenu tău de la profi poate să meargă cu 34 până în Livada Poştei. Iar tu poţi luat 31. Din Livadă mai aveţi aproximativ un km de mers până la Olimpia.