| MrsSunshine a întrebat:

Sunt studenta in anul 3 la Facultatea de Psihologie si v-as ruga daca puteti sa imi completati cate un chestionar(am nevoie de el la partea practica pentru licenta). Toate datele sunt confidentiale si sunt folosite doar in scopul cercetarii. Datele nu vor fi analizate individual ci vor fi analizate sub forma de tabele statistice.As avea nevoie de persoane cuprinse cu varsta intre 16-25 ani.Multumesc

https://docs.google.com/......Y/viewform

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Explica tuturor ca din cauza lungimii link-ului se creaza o pauza intre grupul de semne: 1vI8iPEAMdMZYCQfdNq7LffX
si grupul de semne: PSGDISZpimoRFsFRkLgY
Cei care vor sa intre, dupa ce au copiat link-ul sa stearga acea pauza. Eu am intrat si ti l-am trimis.

| William a răspuns:

Nu vreau sa-ti stric cheful sau sa imi bat joc de tine dar as aprecia daca ai corecta a patra intrebare ''4.In cele ce urmeaza te REG sa apreciezi urmatoarele afirmatii, folosind scala:''.
Poti sa imi dai rezultatele sa vad ce poti spune despre mine pe baza raspunsurilor date?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fișierul solicitat nu există."

| TwiXXXie a răspuns:

Am trimis, celor care nu va merge faceti ce a spus Salontanul