| MrsSunshine a întrebat:

Hristos a Inviat! Sunt studenta in anul 3 la Facultatea de Psihologie si v-as ruga daca puteti sa imi completati cate un chestionar(am nevoie de el la partea practica pentru licenta).Toate datele sunt confidentiale si sunt folosite doar in scopul cercetarii. Datele nu vor fi analizate individual ci vor fi analizate sub forma de tabele statistice.As avea nevoie de persoane cuprinse cu varsta intre 16-25 ani.Multumesc

https://docs.google.com/......Y/viewform

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti pui singura bete-n roate, link-ul nu e bun. ''Fişierul solicitat nu există.
Verificaţi adresa şi încercaţi din nou''

| ElenaSA a răspuns:

Da, dar nu poti avea siguranta ca cei care completeaza au varsta si alte caracteristici pe care tu le ceri. Este o idee inedita, ai putea sa scapi usor de partea cu completarea, dar ar putea sa se reflecte negativ asupra rezultatelor cercetarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge link-ul.