| Balauru_Toni_1962 a întrebat:

Știe cineva dacă este adevărat zvonul ca si cum de la 1 ianuarie intra in vigoare o lege ce prevede cel puțin 11 clase pentru obținerea permisului de conducere?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Legile nu intra in vigoare dupa zvonuri. Momentan e doar o propunere. Va intra in vigoare cand se va vota, promulga si publica in Monitorul Oficial... si nu avem noi de unde sa stim cand se va intampla asta... sunt prea ocupati parlamentarii cu alegerile