| ellenutzza a întrebat:

Buna ziua!
tocmai am descoperit un program pentru telefon antifurt de la f-secure si as vrea sa stiu ce telefoane mobile il pot suporta (este disponibil pentru platformele windows mobile, android si symbian, si as vrea niste telefoane mobile care au una dintre acestea).
multumesc!

1 răspuns:
| 3manuela a răspuns:

Sincer daca ai face bine sa imi trimiti un mesaj cu linkul de unde ai descarcat programul sau numele acestuia te ajut cu cea mai pare placere..astept