| InextremOfTheLand a întrebat:

TPU!

Fete dornice de vorba... daca se poate sa ma contacteze in mesaj privat sau sa isi lase id-ul aici.

Va multumesc anticipat si va rog sa nu o luati la misto.

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Buna.scuze ca intervin...am un prieten care a pus o intrebare asemanatoare si a primit vreo 15-20 de id-uri.ideea este urmatoarea:dupa ce si-a umplut lista cu toate id-urile astea a inceput sa vb-eask cu fetele si a descoperit ca majoritatea au facut misto dee el si ca l-au luat peste picior. oricum succes.bye si sper sa ai mai mult nnoroc decat el...app:vezi exista chaturi din alea unde poti sa vb-essty cu 40 de persoane odata daca vrey.cauta ca acolo s-ar putea sa nu fac nimeni misto de tine:dwave

| InextremOfTheLand explică:

Diana, sunt fata.