| Lou222 a întrebat:

Buna ziua TPU! Imi puteti spune cum se fac bratarile acestea sau macar un tutorial? https://www.google.ro/......ps?/search
Si cineva care este din Galati imi poate spune unde pot gasi charmuri pentru bratara? Dau funda + vot :3

Răspuns Câştigător
| GisellaAnaoi a răspuns:

Http://designerdebijuterii.cdbsblog.biz/......-tutorial/ vei gasi aici un tutorial

| Lou222 explică (pentru GisellaAnaoi):

Multumesc mult :* dar stii de unde as putea face rost de charmuri? acele lucruri care se pun pe bratara de ex. o manuta, o bufnita, o fundita...

| GisellaAnaoi a răspuns (pentru Lou222):

Nu, dar ai putea sa iei niște brățări sau lănțișoare care au accesorii, sa le dezansamblezi si sa folosesti accesoriile.