| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU mi-am luat o trimitere la analize acum o saptamana si ceva si nu m-am dus big grin credeti ca mai e valabila?big grin sa ma duc maine dim ...ca medicu de familie nu stiu daca mai imi da alta...

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

eu zic sa mergi sa-ti incerci norocuwinking dar data viitoare sa merg la timpwinking

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Poi si eu mi-am luat o trimitere pentru dermatologie si cand m-am dus doctora mi-a zis clar ca este valabila doar 1 luna de la data intocmirii.Deci,nu iti face probleme.winking

| alinamarcela a răspuns:

Trimiterea la analize e valabila doua zile(de pe o zi pe alta)-cel putin asa imi amintesc eu.Dar totus incearcawinking