| DerekMontayne a întrebat:

Buna ziua tuturor am o intrebare, Cine are farmerama hack v0.5 sa ma conecteze la id: davidbos0@yahoo.com sau sa-mi dea id lui dau fundaitza.

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Pentru farmerama nu am hack dar stiu ceva misto pentru yahoo. dar va trebuii sa o testez p tine daca mai pui intrebari de genu acesta cu hackuiala pe TPU. si zi mersi ca nu dau raport la TPU

2 răspunsuri:
| condreavaly a răspuns:

Condreavaly add

| DerekMontayne explică:

Da te las o testezi pe mine dar adauga-mi id-ul si te accept imi itrimiti si mie programul? iti dua funda.