| Aysa19 a întrebat:

Bunaa all...

am si eu o foarte mare intrebarebig grin...

Nu inteleg cine e acel "Gandacu" dupa google...

deci sunt o multime d id-uri cu nick asta...si curios ca toti pretind ca ei sunt big grin...

Voi ce stiti despre el?happy...

Kiss :*

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Da ia legatura cu cativa care au poze... cere`le id`ul, si dupa cere-le web laughing...atunci iti dai seama, doar nu a sa indrepte web`u spre o poza d la Hi5laughing

13 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

E fruumoa, dar mai sunt persoane care se dau drept "Gandacuu"

| divinuu a răspuns:

Ce sau cine e."gandacu?"straight face

| KeepCalm a răspuns:

L-am gasit si eu pe diferite site-uri. pana si la concurs de frumusetehee hee. nici eu nu cred ca este. "doar 1". :*:*

| cristinna1919 a răspuns:

El e din Cluj?

| Aysa19 explică:

Da stiu e dragutz.dar...nu stiu se dau multi tipi drept el.nu ai de unde s stii care este eloh go on...

chiar mi se pare josnic...

kiss:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt gandacu Ma numesc Marius marian am 21 de ani si sunt din cluj napoca Sa va explic cum au inceput Oamenii astea fara Hobby sa-mi fura pozele depe Facebook De Acolo imi ia toti pozele SI se dau drept cine nu sunt Cred ca le plac mult viata asta virtuala SIncer de vreo 3 ani o tin tot asa Si pe mine chiar nu ma intereseaza Va las hi5 meu aicea si imi cereti id si va dau si web si tot sa va demostrez Id nul pot lasa ca E plina lumea de tampiti! http://gandacutau.hi5.com Bafta v-am pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat eu legatura cu vreo 20. Unul singur a vrut sa imi dea web...big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui adv gandacu gndakuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da el e cu acest id gndakuu am vb cu el meo dat web o factu tot ce am sp eu la web e o persoana de nota 10 :X AL cheama marius marian 22 de ani e din cluj napoca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tzepar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da, bravo copii. se vede unde apare obsesia pentru micutul meu, chiar am citit asa de curios RASPUNSURILE voastre, nimic din ceea ce apare aici nu e adevarat, doar acel nume. si app... mai sunt cateva zile pana face 22 de ani. ceea ce ao vazut tu la acel tip la web, a facut tot ce iai cerut e ceva in genul " imbracat intr-un tricou albastru, iti arata 2 degete, 3 degete si gata, a oprit web spunand ca o sa il primesti alta data. va rog eu, terminati cu obsesia asta ca e banala de tot.

by Corny Maha. (cel putin ne consideram frati, suntem mereu unul pentru celalalt)

| Stopfake_Rebekka_Rebekk_1994 a răspuns:

Aysa Marius (Gandacu) e varumiu happy cautama pe facebook rebekk rebekka (rebekka luisa lukyanova) si iti dau eu contul lui

| Gandacu_6992 a răspuns:

Sehrazat daca vrei raspunsurile adevarate, contacteaza-ma pe id-u : gndacu, sau pe facebook :facebook.com/marian.marius