| michyy a întrebat:

Bunaa! am si eu o problema. vorbesc cu cineva pe mess dar nu ne.am cunoscut fata in fata.eu am aparat dentar.si imi e frica sa nu mai vrea sa mai aiba nimic cu mine.

8 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Gandeste pozitiv, ii spui ca momentan il porti ca mai tarziu sa ai niste dinti perfectibatting eyelashes Cine nu ar vrea sa aiba niste dinti frumosi?batting eyelashes Daca te place, te va place asa cum estiwinking

| Fifylici a răspuns:

Asa cum au spus si cei de dinaintea mea cine te place, te place asa cum esti. daca intre voi sa legat doar o simpla prietenie atunci chiar nu ai de ce sa iti faci griji daca e ceva mai mult eu sunt de parere invata sa i iubesti defectele si sa-i apreciezi calitatile
relaxeaza-te
multa bafta

| dienuk a răspuns:

Cine te place. te place asa cum esti. pana la urma, esti aceeasi tu si cu aparat sau fara (moral vorbind) doar n-o sa te ascunzi de el, cat timp o sa ai aparatul dentar. capul sus, daca te place, te place, si daca te place cu aparat, e mult mai bine, inseamna ca nu-i interesat doar de aspectul fizic big grin Bafta!

| :X:X a răspuns:

Incearca sa-i zici daca te place o sa te placa si cu aparat dentar

| bunker a răspuns:

You are what you are. daca te place bine, daca nu, iarasi e bine. aparatul dentar n-o sa-l porti toata viata anyway.stii cum e, daca tragi un loz poti sa castigi, poti sa nu castigi, dar daca nu incerci cu siguranta n-o sa-ti pice din cer nimic

| franka a răspuns:

Spune-i pe mess ca ai aparat dentar, iar apoi vezi daca mai vrea sa va intalniti si etc. daca nu asta e. Pierderea lui nu a tawinking, pana la urma trebuie sa te placa asa cum esti

| Roxii a răspuns:

Spune-i prima data ce ar face daca ai avea aparat dentar. daca vezi ca ar zice ca nu i-ar placea inseamna ca nu merita atentia ta si da-l naibii

| soshesays a răspuns:

Aparatul dentar nu este o problema. Cunosc o persoana care are si nu ii dimnueaza cu nimic frumusetea iar alti pot fii chiar cool cu aparat dentar.