| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

Bunaa...care stiti un program de luat poze d pe hi5? sau km se iau?

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Http://heyo.ro fa`ti un cont si dai la backup hi5 si ti le trimite direct pe adresa de email dureaza de la 5 la 45 de minute sa se incarce pozele in functie de numarul lor.

bafta!

| Betty18 a răspuns:

Instalaeazati photot scape si vezi ca este o optiune acolo cand intrii o optiune screen capture ceva de genu si dai capture region si poti sa iei pozele...mergee sigur ca eu asa fac daca am nevoie de ceva

succes

| JoJo a răspuns:

Nu mai bine le salvezi cu printscreen?thinking
iti ia mai putin timptongue