| isabella_1538 a întrebat:

Bunaa. Care sunteti in scoala 108 alexandru obregia (Bucuresti). cum este acolo? se invata mult? copii cum sunt? este uniforma? clasa a 8a.

2 răspunsuri:
| SṫRαḯηυℓ a răspuns:

Sectorul 4 Bucuresti e foarte bine am invatat acolo 7 ani anul acesta m-am transferat in alta parta regret ( cu scoala si cu locuinta) copii sint ca in orice scoala buni, sint diferiti, se invata mediu, uniforma este da nu i obligatorie nu stiutiu acum cum e da eu cand eram nu era obligatorie. Funda ))

| coci a răspuns:

Buna mai esti in 108?