| Ioana_4525 a întrebat:

Bunaabig grin Stiti cumva in ce filme a jucat selena gomez? In afara de cele banale cum sunt cele de pe disneystraight face va rog caut unul dar nu mai stiu cum se chemahappy

4 răspunsuri:
| Ioana_4525 explică:

Mersi mult la toti.:* Mi-am amintit ca se chema another cinderella storybig grin Ala era.Mersi inca odatalove struck

| mjforever a răspuns:

Princess Protection Program - (2009)
Another Cinderella Story (2008)

| sunshine19680925 a răspuns:

Ramona and Beezus (2010) - Beezus Trailer
Arthur et la vengeance de Maltazard / Arthur şi răzbunarea lui Maltazard (2009) - Sélénia Trailer
Princess Protection Program / Programul de protecţie al prinţeselor (2009) - Carter Mason / Prinţesa Mason Trailer
Another Cinderella Story / O altă cenuşăreasă modernă (2008) - Mary Trailer
Horton Hears a Who / Horton (2008) - Fiica primarului (voce) Trailer
Wizards of Waverly Place: The Movie / Wizards of Waverly Place: Filmul (2008) - Alex Russo Trailer
What's Stevie Thinking? (2007) - Stevie Sanchez
Wizards of Waverly Place / Magicienii din Waverly Place (2007) - Alex Russo
Brain Zapped (2006) - Emily Grace Garcia
Hannah Montana (2006) - Mikayla (3 episodes, 2007-2008) Trailer
The Suite Life of Zack and Cody / Zack si Cody, ce viaţă minunată! (2005) - Gwen (1 episode, 2006)
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire / Testul final (2005) - Julie
Spy Kids 3-D: Game Over / Spy Kids 3-D: Sfarsitul jocului (2003) - Waterpark Girl
What Boys Want 2

Sper ce intelegi. Daca nu intra aci http://www.cinemagia.ro/actori/selena-gomez-55150/

| dienutza94 a răspuns:

Another Cinderella Story parca se numea filmul. Oricum, ceva cu Cenusareasa. In afar de el, Selena are numai filme la Disney, dar si alea sunt dragute. Cum ar fi Princess Protection Program. Sigur, banal si copilaresc, dar sa zicem ca merge big grin. Sper sa-ti placa filmul :*