| RoseMari23 a întrebat:

Bunaabig grin sunt noua pe aici si as dori sa stiu din experienta carora sunt la liceul Lucian Blaga din Constanta sa-si spuna pe scurt parerea despre el ( cum sunt profesorii, elevii, strictetea, etc. ) >Mersii:Xbig grin<

Fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Profesorii sunt buni, dar la note sunt extrem de severi. daca vei avea ghinionul sa te nimeresti cu profesoara de matematica, vasiluta adriana, ea da 2 puncte din oficiu la teste si majoritatea elevilor iau pana in 3, numai cei ce invata bine(dar asta nu inseamna ca tu nu esti desteapta). in scoala este super, au camere de filmat numai pe holuri, in unele bai este aranjat, la clasele 5-7, lumina se aprinde automat(o aprinde femeia de serviciu din capatul holului), iar colegii, depinde unde te nimeresti.majoritatea sunt nebuni si te fac sa razi, altii nesimtiti, iar altii super colegi. sper sa-ti placa.

3 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Profesorii sunt exelente, elevii sunt de la fel la fel, dar au reguli folarte stricte. E totul ok

| Burada a răspuns:

Porfesoara de matematica Vasiluta Adriana este un cadru didactic excelent.Intradevar,este severa... dar pentru binele elevului. mi-a fost profesoara 4 ani de zile.Am invatat la ea pentru ca a stiut sa ma faca sa iubesc matematica.La facultate am luat multe examene numai datorita matematicii invatata de ea.Am numai si numai recunostinta si respect...

| Iulian2018 a răspuns (pentru Burada):

Bună o mai cunosti pe Vasiluta Adriana de atunci? Răspunde pls!