| punk7 a întrebat:

Bunaa la toata lumeaaa! Am o mica problema.am vineri un majorat si trebuie sa tin un discurs despre respectiva sarbatoritatongue(e fata)...imi dati si mie cateva idei mai "deocheate, prostioare"? mersi din suflet!

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Pai depinde cine iti e sarbatorita.
mie d ex aceste tipuri d discurs imi vin p mom si nu le scriu niciodata si nici nu ma gandesc la ceea ce voi zice deoarece oricum nu iese as cum planuiesti tu sa iasa.
daca iti e cea mai buna prietena sau e vreo ruda dea ta eu zic ca ar fi draguti sa iti spui parerea despre ea si evetual sa adaugi si cateva lucruri din trecut care sa aduca zambetul p buzele tuturor.aici ma refer la niste intamplari penibile prin care a trecut sau intamplari din copilarie...

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Ah, imi amintesc. eram la un concurs de miss si imi facusem un discurs lung si plictisitor in care vorbeam despre mine.Stand in "culise" cu un prieten m-a cam luat valu', ne-am intins la vorba si am uitat totul.laughing Nici macar n-am auzit cand m-au strigat sa intru.blushing Am inventat totul pe moment si a fost foarte ok, am vorbit relaxat si chiar m-am autocriticat pe alocuri.batting eyelashes Daca te-a invitat, inseamna ca iti e prietena.Deci,ati avut momente placute impreuna, nu? Le poti povesti, neuitand nici de momentele mai putin placute, in care ti-a fost alaturi si te-a ajutat. Nu va fi greu! Totul va veni de la sine.Multa bafta! Distractie placuta >big grin