| NobodyHeree a întrebat:

Bunăă. Pe 6 octombrie trebuie să cânt la un majorat. Nu ştiu dacă e important, dar probabil voi cânta Adele - Set fire to the rain :]. Şi aş vrea să-mi cumpăr un microfon până atunci, să mai exersez una alta. şi deci unde aş putea găsi un microfon care să-l conectez şi să mă aud în boxe, care să nu fie foarte scump? Am văzut unele şi la 2, 3 milioane. mai ieftin aş putea să găsesc? Un link ceva dacă se poate :*.

Fundă!

2 răspunsuri:
| Patricia99 a răspuns:

Eu am gasit si mai scumpe dar unul de calitate nu vei gasi mai ieftin...E un pret bunicel intre 2-3 milioane.

| NobodyHeree explică (pentru Patricia99):

Am văzut şi la un milion :].