| XtmCamiii a întrebat:

Bunăăă! Am 2 intrebari in una singuralaughingpe cat este halloween'ul
si daca il sarbatoriti ce costume aveti laughing
funda pentru cel mai amuzzant raspunswinking

2 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Pe 30 octombrie. Mmm,costume thinking bostan, cu frunza, vampir. ceva
mai diferit decat vrajitoare sau fantoma.

| Flory_9956 a răspuns:

Halloween'ul se sarbatoreste pe 31 octombrie:))
Eu organizez o petrecere cu colegii de clasa...la scoala:D.si ma deghizez in Minnie Mouse:D.si anume: imi voi lua o fusta neagra, un tricou rosu (cu imaginea lui minnie pe el :D ) si niste urechiuse de genul acesta http://www.articoledepetrecere.ro/img_produse/imgprod_2840_1b.jpg