| RoseHathaway1 a întrebat:

Bunăăă am nevoie de ajutor.
Cum pot face şi eu o aplicaţie cum este la poza de coperta a acestui grup: https://www.facebook.com/groups/SchimbDeLike2013/
vreau sa imi fac si eu un grup de publicitate cu multi membri:o3

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Sincer like-uri poti obtine usorhappy si ei nu prea fac schimb de like, daca citesti comentarii sunt si persoane care au dat si nu au primit inapoisad

| RoseHathaway1 explică (pentru MeConstantine):

Mda...dar totusi am primit like-uri.cum le pot face usor? incerc sa fac 10.000 de un an, si tot nu am reusitcrying(

| MeConstantine a răspuns (pentru RoseHathaway1):

Prin reclama sau prin schimbhappy ideea este sa ai si multi prieteni happy Bazaeaza-te pe inlantuire happy adeica postezi la cineva si dai mai departehappy o alta maniera este crearea unei aplicatiiwinking gen eveniment la care toti sa ofere like sau attendhappy Eu mai dau si cand sunt event-uri acolo te lasa sa postezi si dau si ei like la tinehappy pe radio acolo in multimehappy ehe timp sa ai

| RoseHathaway1 explică (pentru MeConstantine):

Multumesc:* voi incerca