| annonnimus a întrebat:

Bunaaa! Am o urgenta :-ss. Detin o pagina pentru adolescenti pe facebook si sunt in pana de idei, nu stiu ce notite sa mai fac + ca am un concurs "cel mai frumos cuplu " si nu stiu daca sa pun pozele acum sau sa mai astept sa vad daca mai primesc poze straight face. VA ROG MULT UN RASPUNS URGENT!

1 răspuns:
| pytyk a răspuns:

Salut!
pai eu pot sa te ajut invatandu-te sa pui poza.
deci dai la albumele tale si pe acolo pe sus la albume scrie: Incarca fotografii.doar daca ein romana daca nu e in romana scrie in engleza: upload photos sau ceva de genu...si acolo incarci poze.si ca sa iti pot da idei trebuie sa vad pagina web de facebook. ma poti gasi pe id oups_alink si acolo imi vei da pagina web de la facebook ca sa te pot ajuta in continuare.

Pa-Pa:*