| Ioana_2144 a întrebat:

Bunaaa!

Asa deci ati vazut ca afara e zapada gheataaa. blaa. blaaaa. Asa si baieti ca de obicei ne bate cu zapada si blaaa blaaaa asa bine da cu voi fetelor se joaca nu cred c a exagrereazaa da marogg sa trec direct la povesteeeaaa meaa laughing

Azi eram la scoala i am iesit afara si au inceput baieti sa ne dea pe joss deci credeti-ma ca noi trebuiam s astam pe jos nici capu sa nu-l ridicam ca ne tranteau inapoi pe joss si la rand zcic ca eram la armata numai ca noi eram pe jos... si eram una langa alta si iostateam intr'o parte voiam sa ma ridic si nustu ce baiat le'a trantit pe niste colege de'ale mele exact pe mine si ma dat cu ochiu exact de gheata... deci putea sa'mi scoata ochiu dar m-am lovit pe langa ochi si faza e ca nici nu stiu cine le'a impins pe alea langa mine angry si acum e putin invinetit credeti-ma c amie si rusine sa ma mai mduc luni la scoala zice lumea ca's batuta laughing

spuneti-mi si mie ce sa fac?

Fundoaieee

7 răspunsuri:
| Mariaa20 a răspuns:

Pune gheataa!
dar nu trebuie sa-ti fie rusine nu tiai luat bataiee.

| Stefania3001 a răspuns:

Pune o compresa rece si dati cu niste alifie(de preferabil de galbenele), nu ai de ce sa-ti fie rusine sa te duci ci ochiul asa, explica-le colegilor ce s-a intamplat cu adevarat.Multa bafta!:X. Funda?big grin

| Diuutsuu a răspuns:

Pai...in primul rand nu mai iesi afara...in modul acesta nu mai pot sa-ti dea "frecush" sau "mozol" in pauze. inainte sa pleci acasa cerei voie ultimului prof cu care ai ora sa-ti dea drumu tit sh tuturor fetelor cu 5min inainte din cauza baietilor

| deniisa a răspuns:

Pune repede gheata si cand iesi in oras te dai cu fond de ten. :*

| Emmny a răspuns:

La fel ca si cealalta fata puneti gheata si o sa iti treca, apoi omoaral pe acel baiat si o va incasa si el! nu trebuie sa iti fie rusine!

| Azelle_1644 a răspuns:

Eh. pentru ei. e o simpla joaca. se distreaza din mintea lor. Nu prea ii intereseaza. daca raneste pe cineva. doar sa se distreze ei. Dataa viitoare. faci si tu un bulgare de zapada. si dai in unuu sau in mai multilaughing sa te simti si tu biinelaughingca nu o sa poti sa ii pui la gheata. doar daca iti faci o armata mare de fete... dar dai de langa usha scolii. ca dupa ei sa nu apuce sa dea in tine. si sa intri rpde. Si despre ochii. ce as putea sa zic. uratt din prea lui. dar daca te intreaba cineva. povestesti si tu ce ti s-a inamplat. ca nu te'au batut. din greseala. si daca nu te credd. ce`i care te intreaba ce ai patit la ochi. aduci si colegele tale ca martore :* Funda?big grin

| teodoraplescan a răspuns:

Pune-ti gheata, da cu o crema si du-te la scoala si daca nu stii cine te-a lovit bate-i mar pe toti si ar fi bine sa iei si o prietena sau mai multe cu tine!