| Spiridusbaa a întrebat:

Bunaaa :*.

Cum se face mesajul de inceput pe facebook? Am si eu o pagina si as vrea sa-i fac big grin!

si. am vazut la multe pagini ca nu poti intra pana nu dai like. cum se face big grin?!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IngerashulmeuEdy a răspuns:

Hey! Si eu as vrea sa stiu, pentru ca am si eu o pagina pe facebook, "*Despre Fete*", nu demult am inaugurat-o.Si eu caut acelasi raspuns. Daca aflu,iti scriu si tie! :*
Apropo, cum se cheama pagina ta, ca sa-ti dau like?

| Spiridusbaa explică (pentru IngerashulmeuEdy):

Wow! Pot sa spun ca gandim aproape la felrolling on the floor. Pagina mea se numeste "*Girls World*" si sunt incepatoare. Am sa iti dau si eu like :*
Mersi frumos! :*

| IngerashulmeuEdy a răspuns (pentru Spiridusbaa):

Hey,ti-am dat like si comm-uri de pe al meu, dar o sa dau si de pe paginawinking