| Columbeanca97 a întrebat:

>Bunaaabig grin< am o problema aseara am fost la o prietena si am dormit la ea si noi stateam la calculator si a intrat cineva pe mess si eu nu vroiam sa vorbesc cu acea persoana si am restartat calculatorul deoarece prietena mea vroia sa vorbesc cu acea persoana si dupa ce am restartat calculatorul cand a intrat messu eram eu logata acolo si am dat din nou restart la computer si ea asa din gluma mo tras de par si eu am tras capul iar ea din greseala m-a zgariat cu unghia pe fata langa ochi si pe frunte, dar, nu mi-a curs sange doar ca is rosie si acum, si iese in evidenta si nu arata bine si am vrut sa va intreb daca nu stiti ce crema sa folosesc sa ma dau acolo sa imi dispara alea sa nu le mai am? Va rog ajutati-ma ca va dau funda+vot:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| adinaidk13 a răspuns:

Daca vrei sa-ti treaca dati cu crema cu aloe vera, dar daca vrei doar sa le maschezi foloseste fond de ten

3 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Oauu,.straight face. V-ati certat cam rau straight face. cand am inceput sa citesc intrebarea ta., am crezut ca vrei sa te sfatuim cum sa te impaci cu prietena ta straight face., In fine, .pai.incearca sa-ti dai cu crema cu aloe vera,.stiu ca este cea mai buna,.dar pana la urma,.nu-ti trece asa imediat,.trebuie sa astepti,. daca ti se vad zgarieturile nu-ti fie rusine fiecare avem cate cevas pe fata happy,. daca nu.incearca sa ti le acoperi cu parul laughing.,,happy Incearca happy Bafta!?batting eyelashes Funda!? :X; x

| Unbearable a răspuns:

Las' asa. Sa se vada ca esti o inocenta si lumea-ntreaga are ceva cu tine. Nu cred ca cele doua micute zgarieturi sunt atat de inestetice...
Ai grija cu zonele, nu trebuie sa se infecteze. Nu-ti acoperi ranile cu parul. Este cea mai mare prostie. Zona trebuie ferita, nu stiu ce atat tevatura pe voi. Foloseste ceaiul de musetel cald! Maini curate, prosopel curat. Succes, si ai grija ca aia nu prea ti-e prietena, poate doar putin cam animala.

| BLABLAGAGA a răspuns:

Cu crema de arnica