| blackheart26 a întrebat:

Bunaaa! Este ciudat dacă îi cumpar prietenei mele cea mai buna ciocolata? Ea se bucura foarte tare și mă imbratiseaza, dar totusi nu vreau sa ne creadă lumea lesbiene sad

Răspuns Câştigător
| Denisaregina a răspuns:

Doamne? stai linistita! E prietena ta cea mai buna si nu doar voi va imbratisati. Lumea vorbeste oricand despre orice, pentru ca gura lumii de-aia e facuta sa vorbeasca! Dar pentru tine nu trebuie sa conteze ce zic altii. E viata ta deci ai dreptul sa faci ce vrei cu ea si ceea ce e important, este sa iti mearga tie bine si tu sa te simti bine.

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dacă faceți gesturi care ar da semne ca sunteți lesbiene. Atunci ar crede lumea asta.

| Dismally a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa iti bati capul cu ce o sa creada lumea, in al doilea rand nu doar lesbienele se imbratiseaza.

| blackheart26 explică (pentru Sofer):

Nu, chiar deloc, doar ne îmbrățișăm, nu ne sărutăm/pupam!

| blackheart26 explică (pentru Denisaregina):

Mulțumesc mult de răspuns! Ținem una la alta foarte mult și încercam sa nu băgăm în seama cuvintele negative!winking

| Denisaregina a răspuns (pentru blackheart26):

Foarte bine! Vorbele negative sunt de la persoanele invidioase care nu au ce ai tu sau care nu pot avea din cauza ca au inima rea si capul prost laughing De-asta sa nu uiti ca voi in comparatie cu acele persoane sunteti mult mai sus. Nu le luati in seama ca le dati valoare!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce treaba are cu lesbienele? Poti sa ii cumperi oricui ciocolata, este un gest frumos big grin

| blackheart26 explică (pentru DoarBogdan):

Da, stiu, dar fac glumele alea nesărate și zic ca între noi este altceva... când de fapt eu o consider ca sora mea!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru blackheart26):

Sunt doar copii... nu ii baga in seama, nu ar trebui sa iti pese de glumele lor.

| Adry05 a răspuns:

Deci tu te ții de la un gest drăguț ca să nu creadă lumea că ești lesbi rolling on the floor dacă îi cumperi ceva nu înseamnă că vrei să fii împreună cu ea wtf

| blackheart26 explică (pentru Adry05):

Nu, nu mă țin, ca tot îi cumpar laughing

| Adry05 a răspuns (pentru blackheart26):

Still the same opinion