| ElaGabriela a întrebat:

Bunaaa! Ma puteti ajutasi pe mine cu niste idei pentru Adevar si Provocare? dau funda!

3 răspunsuri:
| heyromania a răspuns:

Pai ce-ti vine in minte pe moment saruturi scarboase, dezvaluiri, sa se ude din cap pana in picioare daca e vara cu hainele pe el, sa manance ceva ce nu ii place etc.

| j1NNNx a răspuns:

Daca jucati mai multi (baietii si fete) :
Adevar : E adevarat ca iti place de x?
Ai vrea sa petreci o zi in tabara doar voi 2 cu y?
Ti-ar place sa mergi la mare cu z?
L-ai saruta vreo data pe h?
Ai vrea sa te mariti/insori cu j daca ati fi ultimi oameni de pe pamant?

Provocari: Saruta-l pe y
10 flotari imediat u! laughing
Lasa-l pe Z sa iti dea 3 castane
Spune-i pe facebook ca il iubesti pe k!

Si cam atat... le-am scos pe moment. nu prea am insipratie laughing! Suna cam aiurea cu x, y, z.

by j1NNNx. Multa bafta! happy

| Xnx_Anto_1989 a răspuns:

Deci voi incerca sa fiu cat mai original pentru ca mi-ar placea foarte mult sa castig funda, multumesc anticipat!

PENTRU ADEVAR: E adevarat ca ai avut o prietena pana acum?
Te-ai mozolit cu o fata pana acum?
Ti-ai pus-o cu cineva?
E adevarat ca esti un bulangiu gay?

PENTRU PROVOCARE: Te provoc sa iei ceva din frigider sa il pui pe masa si sa il mamanci fara maini.
Te provoc sa iei o farfurie cu mancare si sa faci flotari deasupra ei iar la fiecare coborare sa mananci un pic din ea pana o termini
Te provoc sa vorbesti pe accent Shakspirian urmatoarele 2 ture
Da-ti un papuc jos si incearca sa iti bagi degetul mare in gura daca nu reusesti trebuie sa bagi in gura degetul unui partener de joc
Sarutal pe...
Dai 10 palme lui...
Posteazati pe facebook ca esti insarcinat/a chiar daca esti baiat si asteapta likeurile
... sper ca iti vor place big grin