| Sonyuk a întrebat:

Bunaaa. Scuzati-ma dar sunt cam disperata unde pot face si eu streetdance in Galati?! Dati-mi si mie va rog frumos ceva un club nr. de telefon mail site orice dar sa fie si adevarat! Dau funda celui care imi da cel mai detaliat!

Răspuns Câştigător
| UndiscoveredSoul a răspuns:

La scoala 29 este un curs de streetdance. Se tine in weekend. Am fost si eu si este super dar nu am mai avut timp sa merg. La ce cls de la 29 esti pentru ca si eu sunt la 29winking

2 răspunsuri:
| Denis_2214 a răspuns:

Daca eram din Galati te ajutam.sad imi pare rau.

| AcI a răspuns:

ACASA COPILE happy
StreetDance - Dans de strada
Dansul acesta il inveti acasa uitandu/te la videoclipuri happy
Incearca pe cont propriu happy