| BiancaDRox a întrebat:

Bunaaaa!:*
Stiu ca toate fetele incearca sa slabeasca vara asta, dar eu vreau sa ma ingras.
As vrea sa ma ingras 5 kg chiar si 10kg.
Stiti ceva metode sau diete cu ajutorul carora ma pot ingrasa?
Multumeeeeeesc!:*
Funda funda funda funda!:*

Răspuns Câştigător
| Royyals a răspuns:

Eu cred ca si niste vitamine care sa iti dea pofta de mancare ar fi de folos dar eu zic mai bine sa intrebi un medic, care sigur stie ce sa iti recomande...winking

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Mănâncă multe pungi de cipsuri.

| VladGH a răspuns:

Sa nu iti trebuiasca, odata ce te simti bine asa nu ai nevoie. Te poti ingrasa, dar odata ce a inceput corpul sa se ingrase, nu il vei putea opri.

| Flaviia16 a răspuns:

Pai daca vrei sa te ingrasi "sanatos" nu e tocmai indicat sa bagi in gura orice si nici sa nu faci sport deloc happy ideea e sa mananci mai multe calorii de cat consumi. Adica daca mananci 2000-2500 si consumi doar 1800 restul se depun happy