| bella16 a întrebat:

BunaTPU, poate cineva sa imi spuna o intimplare din viata lui Gavroche din cartea "Gavroche Cosette" de V.Hugo. Intimplarea sa fie din copilaria ei, va rog.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Gavroche e Gavrochem este un el iar Cozette este o ea, așa că el e el și ea e ea. Asta în prinul rând. Nu există cartea cu acest nume, cu un roman în care sunt cele două personaje. Așa că te rog și eu, despre ce vorbești? Aaa, asta era o întrebare din 2011, de acum zece ani.