| Rotaru_Laurentiu_1990 a întrebat:

BUNAZIUA! As dori si eu sa stiu cumm pot sa scap de cosi ca sunt insuportabili (funda 100 %)

1 răspuns:
| numeneinteresant a răspuns:

Buna! Am avut si eu aceeasi problema.Norocul meu e ca am langa casa un salon.Acolo se fac si tratamente faciale cu aburi.Incearca la saloanele din orasul tau.Sau daca nu, contacteaza un medic dermatolog. Daca poti, gasesti in farmacii tot felul de creme care te ajuta!big grin Un coleg de al meu cu aceeasi problema s-a dat cu niste creme neincentat timp de 3 luni de zile si i-au disparut toti cosii.IN NICIUN CAZ NU II STOARCE, PENTRU CA VEI RAMANE CU SEMNE PE FATA! Funda?