| TeenageGirl a întrebat:

Bune dati`mi si mie idei de decoratiuni de halloween. si intrebarea a doua cum va veti imbraca si intrebare a3a cum o sal petreceti

Răspuns Câştigător
| daiana a răspuns:

Decoratiuni:
http://www.calificativ.ro/Decoratiuni_de_Halloween-su827.html
Imbracamintea:
eu am avut halloween-ul ieri la scoala.am fost costumata in vrajitoare.
poate ca o sa-l fac si maine cu prietenii si as vrea sa ma imbrac in pisica. :)
Cum l-am petrecut: pai la scoala, am mancat prajituri, am baut suc, am ascultat muzica, am dansat. a fost o mica petrecere cu colegii. m-am simtit bine.
nu a fost cine stie ce, dar atata timp cat eram alaturi de colegi, a fost ok.
m-am distrat.adica anul asta trebuie sa ma distrez cu colegii cat mai mult pentru ca e ultimul an(clasa a8a) si nu o sa ma mai intalnesc cu ei.
o sa-mi fie dor de ei, chiar daca au si bune si rele.
succes de halloween. :*

1 răspuns:
| xilotto a răspuns:

Poi iti raspund la a 3 a si nu mai este necesar sa o fac la celelalte: Nu o sa-l petrec. tongue Kiss