| ZuettH a întrebat:

Bunnna happy auziiiti imi ziceti si mie de unde pot descarca albumul : Justin Bieber- Believe... va rog mult il caut de mult si nu stiu de unde sa il descarc.happy multumescc happy dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Cory16 a răspuns:

Http://www.songslover.pk/music/justin-bieber-believe.html Sper sa te ajute.Te rog fundita ca nu am nici unaa :((

| ZuettH explică (pentru Cory16):

Mersiiii mult :*

| Cory16 a răspuns (pentru ZuettH):

Zuetth ti-am dat link-ul albumul jos scrie Dowland clik!

| ZuettH explică (pentru Cory16):

PaAI DA happy de aia ti-am dat funda... findca am putud sa il descarc laughing)

6 răspunsuri:
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Poti cauta melodiile din album daca nu gasesti tot albumul pe internet.

| ZuettH explică (pentru CarinaVonPhetamine):

Paiii da, dar eu vreau tot albumul ca sa nu ma mai complic happy

| CarinaVonPhetamine a răspuns (pentru ZuettH):

Atunci mai ai de cautat.