| anonim_4396 a întrebat:

Buuna. M'am indragostit de prietenul meu cel mai buun. Uitati povestea.
Hey, il stiu pe tipul asta de aproape un an.Sa va zic cum a inceput povestea. L'am cunoscut intr'o zi frumoasa, vara anului 2009.In fine, ne'am imprietenit iar apoi mi-a cerut hi5-ul si id-ul.Am vorbit peste cateva saptamani, chiar daca il aveam de mult in lista.Nu stiu cum am putut sa ne apropriem si sa ne imprietenim asa repede, incat de revelion, in 2009 am mers cu el la film(Avatar). A fost perfectlove struck.Problema era ca incepusem sa'l cam plac pe tipul asta.Peste cateva zile, Thea a vorbit cu el si i'a zis toata povesstea.Frate,el nu stia cat de mult tin la el, el nu stia ca nu e o gluma, el credea ca vorbesc la misto, iar eu ajunsesem la concluzia ca nu ma intelege si ca trebuie sa o las mai moale. Lovitura pe care trebuia sa o primesc era insa prea mare. El se indragosti-se de o prietena buna a mea.Cand am aflat, nu stiam ce se intampla, ma asteptam ca cineva sa imi faca o farsa si sa spuna"te'am prins", insa nu a fost asa. M'am prefacut ca totul era bine, insa nu era asa.In fine, ea a fost cu el, nu stiu sigur daca chiar il placea sau.ma rog.am trecut si peste asta.Nici o saptamana nu a trecut si s'au despartit.Omgg.Apoi am stat un timp suparata si totodata surprinsa de ce mi se intampla si inca nu stiam de ce.cu ce gresisem? Incepusem sa ma indragostesc iar de el si nu stiam de ce.era practic fara motiv.are un farmec pe care niciodata nu o sa reusesc sa il deslusesc.Frate,ce sa zic. mi-am luat inima-n dinti si i'am zis chiar eu.Hey.de ce sunt iar pe dinafara? a zis ca e dat.frate eram chiar nervoasa la cat putea sa minta. Mintea mea era confuza! Ma intrebam pe mine insami"Hei.omu' asta e nebun, sau nu vrea sa ma refuze in nas? Apoi am scris despre el pe blog, stiam ca daca o sa vada o sa inteleaga ce vroiam sa zic acum ceva timp. spunea ca l-a atins.greu de crezut, la ce inima de gheata are.In fine. a doua zi la scoala s-a purtat mai frumos...si credea ca o sa il iert pentru ce imi facea in fiecare zi.surpriza. nu sunt asa.Frate,cine vorbea.eu cand il vedeam mi se inmuiau picioarele si el credea ca nu ma mai intereseaza. dati seama, pana nu e prea tarziu. pur si simplu nu esti in simplu amic.esti mai mult, crede'ma.stiu ce simt.Hei.si minune.prin mai a vorbit cu mine.nu stiu ce mi-a venit sa'i dau mesaj cu "ce mai faci?". si dupa cateva minute .wow.ma suna! am vorbit.am vorbit si iar am vorbit. O sa ma faci sa nu te mai suport.si apoi se termina tot.tot ce am iubit o sa se risipeasca in mii si mii de bucatele pe care nu le voi mai gasi niciodata nicaieri.
Ce sa faac? Dau >fundita.big grin

Răspuns Câştigător
| mary_4042 a răspuns:

Pai daca el nu te fascineaza las-o moale cu el ca sunt alte persoane care te iubeste si uh nu sti. O sa vezi ca o sa ajungi si sa iubesti cu adevarat pe cine merita. NU uh sa iubesti si pe el sa nu il intereseze ca nu e corect.Si mie mi s-a intamplat asa iubeam o pers dar el nu stia si cand i-am spus m-a sarutat si apoi am fost 2 zile ca el apoi ne-am desp. Decat sa sufar am gasit pe altcineva care sa il iubesc si sa ma iubeasca.In viata trebuie si sa mai suferi nu numai sa ai fericire.Hai te-am pupacit si ai grija ce faci. pup

2 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Am fost in aceeasi situatieee! Poi.intra la mine pe profil si cauta intrbarea.si vezi raspunsurile celor de acolo.big grindaca vrei desigur.
Take care!kiss

| vivigirl a răspuns:

Frate! laughing. mda. Gravida treaba thinking parerea mea e sa iesi in oras la gatat si il uiti.fi calma si indiferenta in continuare. Stiu ca e greu dar trebuie sa te obisnuiesti happy.

Numai bine frate! laughing