| anonim_4396 a întrebat:

Buuunnnn.Sa spunem ca vine asa: o tipa(M) si un tip(B) care sunt practic super draguti na prieteni super buni si se inteleg foarte bine dar dintr-o data apare una(A) hopa top care se pare ca cica are foarte multe in comun cu tipu(B) si gata s-a indragostit. Iar tipu in limba dupa ea.Acuma reintra in scena fosta prietena cea mai buna(M) a tipului si pe tip(B) il gaseste complet schimbat, foarte mistocar si ca se comporta urat cu ea iar pe (A) tipul o ridica in slavi.Deci ce ar trebui sa faca M? Adica totul poate sa se spulbere asa pentru M? Mai rau ca o problema de mate...Si asta nu tine amanare!

Răspuns Câştigător
| Kassandra_9578 a răspuns:

Poi...oamenii se mai schimba din moment ce stau cu altii si se obisnuiesc cu caracterele altora.Bun.Practic (A) i-a schimbat caracterul dar (M) trebuie sa actioneze repede pana nu e prea tarziu(daaca mai vrea sa aiba relatii de prietenie cu acel tip). Trebuie sa-i fie apropiata (M) de el,sa-l linguseasca, sa-i aduca aminte de clipele frumoase petrecute cu el si ca acum s-au shimbat doar pentru o tipa (A). Daca are acelasi caracter mai bine (M) sa-si gaseasca o noua prietena, deci...e mai bine decat sa ai o prietena pentru ca cu ea impartiti secrete, vorbiti despre anumite lucruri pe care baietii le considera inutile.

1 răspuns:
| Kassandra_9578 a răspuns:

Fundita!? confused