| MariusILY a întrebat:

Sunt indragostit de o fata,dar mai am una care se tine dupa mine, ma iubeste ii super tipa eu nu-s genul sa profit de ea dar nu mai scap de ea iar cea de care mis indragostit crede ca mis cu celalta si zice ca mis genul de baiat care trece dintr-o relatie in alta, mam sarutat cu ea mi-a zis ca ma iubeste dar mi-a facut o scena cealalta iar acum iar nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. o.O fetele.pareri/sfaturi?

2 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Pai daca vrei sa fi cu cealalta atunci trebuie neaparat sa o lasi pe fata asta care se tine dupa tine, chiar daca poate o ranesti, asa este cel mai bine. Nu o poti impaca si pe cealalta si s-o ai si pe asta dupa tine... Daca o lasi pe fata asta, atunci cealalta va vedea ca ai facut asta pentru ea, si asa poate, daca te si place, vei putea fi cu ea. happy
Succes!

| Noone4u a răspuns:

Incearca sa ii explici cu frumosul ca nu iti place de ea, si nici nu ai vrea sa profiti de ea, asa ca mai bine ramaneti prieteni, daca nu intelege incearca sa o ignori in absolut tot ce face, adica daca te intreaba ceva nu-i raspunzi si tot asa. Iar cu cealalta fata ...incearca sa ii spui ca tie iti place de ea, si ai vrea sa fiti mai mult decat prieteni, iar daca nu vrea... asta e, sa nu insisti pentru ca o vei enerva. Succes.