| happinessheart a întrebat:

Buuuuna TPU! Ma numesc Alina, am 17 ani si sunt din Constanţa.Sa trecem la subiect: Imi place de un baiat, are 17 jumate si e nou venit in clasa noastra (3 luni).Il plac foarte muult si mi-a dat multe multe semne sa cred ca si el ma place..Ne uitam unul la altul si dupa ce observam ca ne uitam unul la altulne intoarcem privirile.Imi zambeste foarte mult.Si am observat ca el cauta sa ma ia de mana, iar intr-o zi ne apropiam mainile si ne-am luat de mana ( ma credeti nebuna acum). Stiu ca o sa ziceti ca am luat-o razna.dar nu stiu cum sa explic ce simt, il plac enorm de mult.Intrebarea este: El ma place? Fara glume proaste, cer seriozitate!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si el te place

| VadTot a răspuns:

Nu.Nu Te place! Adica pentru el esti doar o colega de clasa.probabil ii esti foarte simpatica si draguta. atita tot
.In Fine acum tu decizi. daca vrei sa suferi ori nu!

| Azµre a răspuns:

Te place, dar totuși bate și tu un apropo să te scoate în oraș. Spune că în week-end ești singură nu ai cu cine să ieși afară. Orice numai să îi atrag i atenția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da te placee

| Xenya a răspuns:

Da,te place!

| AleXisAleXis a răspuns:

Dupa cate spui pot sa spun ca da, te place.
Vorbeste mai mult cu el si arata`i ca si tu il placi. Poate te si invita undeva si va cunoasteti mai bine si cine stie poate o sa fiti si impreuna.

| Music4life a răspuns:

Din cate ne-ai spus, da, te place.
Incearca sa stai de vorba cu el mai des, sa-i raspunzi la avansuri si poate intr-o zi-ti va spune ce simte.
Sau poate cum va tineti de mana "din greseala" intr-o zi va veti saruta