| EmylyaEmy a întrebat:

Buuuuuna!
Am si eu o mica intrebare...
Imi puteti spune si mie nume de TELEFOANE (doar optional si pretul) cu touchscreen, si in acelasi timp cu tastatura?
Vreau sa imi cumpar un telefon, si as vrea sa fie si putin modern, cu touchscreen laughing ca deh... asta cere moda...
Mersi mult!

3 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Pai..nu stiu la ce pret vrei tu..si cat de nou pe piata sa fie.dar eu am avut Nokia 5530 xpress music si a fost foarte bun. l am scapat si de la etajul unu pe scari..nu a patit absolut nimic.sau Nokia 5800 xpress music..are functiile ceva mai bune.ar trebui sa fie in jur de vreo 4-7 milioane.bafta!

| RebeMJJ a răspuns:

Exact asta am vrut si eu! Touchscreen in sus, touchscreen in jos, si sora mea mai mare avea si vroiam si eu. M-am interesat si am aflat de la toti prietenii care avea astfel de telefoane ca-s de cacao (scuzati-mi expresia). Cel al surorii mele s-a stricat brusc, s-a sters toata memoria si s-a blocat, fapt care m-a determinat sa aflu care telefoane mai sunt in voga. BlackBerry! Asa-i! Doar ca, daca vrei unul, trebuie sa-ti vinzi rolele & bicicleta, plus ca nu prea se gasesc originale, si risti sa iei un fake. Asa ca mai e o solutie: Nokia C3! Arata exact ca un BlackBerry, sunt trei culori: Roz, Alb (Bej) si Albastru. Plus ca nu te ustura atat de tare la buzunar si e in voga... Nokia C3 am si eu si sunt foarte multumita de el. Costa cam 300 de lei, 400 si ceva. Sper ca te-am putut ajuta! Funda?!winking :d

| TheEagleRo a răspuns:

Salut!
Uite niste telefoane:
LG KU990 in jur de 200 lei.
Samsung Wave in jur de 40 lei. (la abonament)
Si mai uita-te pe siteuri de la Orange.

Funda?