| AddXf a întrebat:

Am mai pus o intrebare asemanatoare, dar inca sunt indecisa.As vrea un telefon cu tastatura qwerty ( sau cu touchscreen, dar mai putin). as vrea ca telegonul sa indeplineasca urmatoarele conditii
-sa aiba wi-fi ( obligatoriu)
-GPS ( obligatoriu)
-daca se poate sa fie si cu touchscreen si cu qwerty ( optional)
-sa aiba ecranul cat mai mare
Vreau sa aflu parerea voastra si despre blackerry curve8520.
Fundaaaaaaaaa:X :!

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Tot Blackerry curve8520 vroiam sa iti recomand. E un telefon destul de bun pentru cei care prefera tastatura qwerty, cu o diagona a ecranului de Diagonala ecran 2.4". Pe langa asta mai are si sistem de operare propriu, BlackBerry OS cu 128 MB si o camera de fotografiat decenta de 2MP. Dupapa parerea mea e un telefon care isi merita banii. 4/5 stelute pentru gusturile mele big grin

8 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

Mai bine ia un Nokia e 72

dar e bun si blakbery

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC ChaCha. Nu stiu sigur daca are GPS, dar ca orice telefon poti sa-l instalezi.

| SanziiAndry a răspuns:

Am o prietena care are Blackberry Curve 8520 si este foarte bun! Daca vrei un sfat, te sfatuiesc sa ti-l cumperi pe asta. Si sa stii, nu e nici un telefon care poate indeplini aceste conditii! ( Nu o spun cu rautate! )

| cParty a răspuns:

Ai putea incerca Samsung galaxy sunt foarte bune si chiar interesante au multe aplicatii are si wi-fi e cu touchscreen cauta pe net modele si vezi ce parere ai happy

| TaNn0 a răspuns:

Blackberry Torch.Sar putea sa indeplineasca toate functiile! Funda?

| NumeAFF a răspuns:

Uite aici: http://adf.ly/4VyXT - mai detaliat