| anonim_2270 a întrebat:

Bwna. vreau sa ma imi spuneti ce pot sa cumpar de la oriflame, crema sau lotiune contra petelor, pistrilor sa dispara si cosurile sa dispara? denumirea produsului plz? FUNDA

1 răspuns:
| yasemin a răspuns:

Parerea mea este ca pistruii sunt foarte sexy, iar pentru celelalte probleme ti-as recomanda o crema de la Vichy cea mai buna dupa parera mea, testata de mine pentru probleme gen pete, cosuri, puncte negre...se numeste Vichy normaderm tri-active. daca te grabesti o gasesti la pret de lansare in farmaciile sensiblu 38 lei.Merita sa o incerci, pana la urma este Vichy tonguewinking